ROBOTICKÉ SEKAČKY

Miimo self charging

Sám se nabíjí

Miimo naprosto samostatně pracuje, přesně v čase, kdy potřebujete a jak dlouho potřebujete. Jakmile kapacita baterie poklesne pod úroveň 30% maxima, sekačka si sama najde nejbližší cestu k nabíjecí stanici, dojede se nabít a poté se opět vrátí k rozdělané práci a naváže tam kde před nabíjením skončila.

 

 

 

 

Quiet operation

Je tichý

Díky elektropohonu z baterií, Miimo provádí svoji činnost s minimální zvukovou kulisou. Budete sami překvapeni, že Vás ani Vaše sousedy sekačka během práce nikdy nevyruší, dokonce ani z nočního spánku, při otevřeném okně.

 

 

 

Pre-programmed zonal operation

Seče tam kde chcete, kdy chcete

Robotická sekačka Miimo se prakticky vypořádá s jakýmkoliv typem, tvarem či rozměrem zahrady. Svůj pohyb spolehlivě naviguje kolem zahradních jezírek, bazénů, záhonků, stromů apod. Možná máte na své zahradě část trávníku, který vyžaduje extra pozornost a údržbu. Nebo upřednostňujete jistá místa na Vaší zahradě, jako je například vstup pro přátele, nebo místo pro pobyt dětí. V každém případě se některý z modelů Miimo Vašim požadavků na sečení trávy i Vašemu životnímu stylu dokonale přizpůsobí.

 

 

 

Dealer setup

Odborná instalace včetně programování pracovních režimů Vám zajistí autorizovaní prodejce Honda Miimo

Není třeba se starat o instalaci, Váš autorizovaný dealer Honda přijede a Miimo nastaví přesně podle Vašich potřeb. Pouze mu přesně řekněte, jak, kde a kdy chcete sekat Váš trávník, a jak se to má přesně stát. Nemusíte ani pohnout prstem.

 

 

 

Rain-proof

Spolehlivý výkon za každého počasí

Miimo je natolik odolný, že je schopen plnit své úkoly bez ohledu na počasí. Není proto třeba měnit své plány, či odkládat údržbu zahrady jen proto, že venku prší.

 

 

 

 

 

Vysoký a dlouhodobý výkon

Lithium-ion baterie Miimo vydrží dvakrát déle než tradiční Ni-MH baterie. Až 45 minut bez zastavení u modelu 300, a až 90 minut u modelu 500.

 

 

 

 

 

Reversible cutting blades

Speciální výkyvné žací čepele pro mimořádnou bezpečnost

Tři sklopné čepele Miimo jsou vyrobeny z vysoce kvalitní odolné tepelně ošetřené oceli. Pokud již zasáhnou jakékoliv pevné předměty, mohou se ohnout, ale nikdy se neroztříští do trávníku.

 

 

 

 

25W wheel motors

Univerzální žací výkon

Dostatečně silné pojezdové motory (25W) jsou nutné proto, aby byly schopny zvládnout jízdu sekačky s žacím výkonem 56W, který je schopný hravě překonat i místa s vyšším travním porostem na jeden průjezd.

 

 

 

 

Strong scratch-resistant polymer

Je odolný

Miimo je vyroben z vysocekvalitního polymeru odolného proti nárazům a poškrábání, díky čemuž bude vypadat dobře i po sezóně používání na zahradě.

 

 

 

 

360 sensory floating cover

 

Je citlivý

Díky plovoucímu krytu připevněnému na několik nárazových senzorů, které pokrývají celý rozsah 360°kolem sekačky, je Miimo při jakémkoliv kontaktu s překážkou, člověkem, dítětem nebo domácím zvířetem schopna se okamžitě zastavit, otočit se a pokračovat v jízdě jiným směrem. Miimo je rovněž opatřena zvedacím senzorem, který se automaticky aktivuje a okamžitě sekačku a žací nástroj vypíná při jakémkoliv zvednutí sekačky ze země nebo při jakémkoliv překlopení na bok. Je tak zaručena 100% bezpečnost.

 

 

 

Mulching to fertilise lawn

Udržuje trávník zdravý, bez nánosů posečené trávy

Miimo během své práce zkracuje travní stébla o doslova několik milimetrů a tyto drobné částečky trávy vpravuje zpět do podloží trávníku. Vzhledem k objemu vody obsažené v trávě, které přesahuje přes 80% celkové hmotnosti, tyto částečky rychlosti vysychají a působí tak jako přírodní hnojivo.

 

 

 

 

Pin code protected controls

Zabezpečení proti krádeži

Bohužel žijeme ve světě kdy se může Vaše sekačka Miimo na zahradě setkat s „nezvanou návštěvou“ , které se zalíbí natolik, že se rozhodne si ji odnést. Pro Váš klid v duši, je Vaše robotická sekačka chráněna číselným PIN kódem. Jakmile dojde ke zvednutí sekačky, aktivuje se výstražný alarm a sekačka se okamžitě vypne. Pro odblokování je nutné na klávesnici namačkat správný PIN kód. Bez tohoto kódu je sekačka napoužitelná a nelze jiv žádném případě zprovoznit.